U bevindt zich hier: Home > Tijdschrift > Nu in HobbyHandig > Tijdschrift > Uitgaven > 165 > Zeepkettingen voor Valentijn
Trakteren hoort bij een feest en als de traktaties er kleurrijk uitzien en bovendien erg lekker smaken, dan is de feestvreugde dubbel zo groot. Als u met déze lekkernijen tevoorschijn komt, zal iedereen denken dat u ijsjes aanbiedt. Des te groter is de verrassing als het cupcakes blijken te zijn!
Haak zelf een basispop en versier haar met kleertjes in de mooiste stoffendessins.
Er is geen enkel cadeau zo leuk als een geschenk dat zelf gemaakt is. Als dit cadeau dan ook nog eens lekker ruikt en er prachtig uitziet, dan is succes verzekerd! Verras uw Valentijn op 14 februari met een zeepketting van heerlijk geurende rozen en harten. Het gieten van de vormen is een leuk werkje op zichzelf. Het samenstellen van de ketting en het versieren ervan met mooie parels, kralen en linten zorgt voor veel creatief plezier, en ook zonder Valentijn zijn ze erg decoratief.
|
|