Traktatie idee – lolly houder

effen of in kleur, altijd een succes

0
9

Twee week zijn zo voorbij, als daar dan nog een lang weekend weg en blaasontsteking bij komt is het eigenlijk te kort. Dan maar een dag later iets leuks voor jullie, een traktaite idee- lolly houder. Eerlijk het internet staat er vol mee, dus echt niet een idee van mezelf, wel iets waar ik vroeger veel mee deed. Samen met iemand anders maakte ik kindertraktatie voor andere mensen. Wat was dat leuk, nou ja tot iemand vraagt om 240 potloden met inhoud, dan zijn de eerste 40 leuk, tot de 100 een uitdaging en de rest was een lange weg. Een hele school kreeg toen een traktatie van een leerkracht.

Deze traktatie is niet zo veel werk, dus dacht breng het even onder jullie aandacht. Simpel in 1 kleur karton en als je iets meer aangekleed wilt gebruik je verschillende onderdelen in kleur, of maak je ze op wit karton en kleur je ze in. Altijd de optie om er één in te kleuren en deze dan te kopieren.

Het principe is eenvoudig, zoek een leuke afbeelding, teken hem twee keer met de voeten tegen elkaar aan. Zorg er voor dat er een stukje van 2 cm. tussen de voeten zit. Hier maak je het gaatje voor het stokje in. Dit wil eenvoudig door het na het uit knippen dubbel te vouwen en een half rondje te knippen. Zoek even een plekje voor de gaten waar de lolly in valt en teken een cirkel van 1,5 tot 2 cm. afhankelijk van je lolly. Deze gaten komen in de voor en achterkant.

Als je ze getekend hebt hoef je het alleen nog maar uit te knippen, het gaatje voor het stokje te maken en de lolly er in te steken. Afhankelijk van je plaatje is dat heel gemakkelijk of iets ingewikkelder. Als je de lolly er in hebt gestokken plak je de twee kanten aan de bovenkant en eventueel zijkant een klein stukje vast. Hierdoor blijft de lolly goed zitten.

Prik je lolly’s, dino’s, eenhoorn, kip, cadeautje of wat het ook geworden is in een stuk piepschuim, een meloen, een kool of wat je verder nog kunt bedenken. Zo kan het gemakkelijk mee naar de plaats waar getrakteerd gaat worden op dit traktatie idee – lolly houder.

Benodigdheden

  • plaatje
  • dik karton
  • schaar
  • lijm (dubbelzijdig tape)
  • potlood
  • en wat je zelf nog nodig vindt

Beschrijving

Eigenlijk heb ik hierboven al beschreven hoe je deze lolly houder maakt. Dus lijkt het me niet nodig nogmaals een stapenplan te schrijven. Ga er van uit dat jullie het zo wel voor elkaar krijgen. Zoek rustig op internet er staan genoeg voorbeelden.